Chat-i Më i vjetër Shqiptar

Chato Tani

Chat

Pak me poshte do gjeni 3 platforma te ndryshme ku mund te chatosh. Te shoqeruar me ikonen perkatese se nga cila paisje mund te chatosh! Zgjidh ate qe te pelqen ty me shume :)

KiwiIRC

Ju sygjerojme te perdorni kete platforme per stabilitet me shume!
KiwiIRC renditet i dyti dhe jo pak i perdorur. I shpejt dhe fleksibel ne cdo paisje e mbi te gjitha eshte stabile!


TheLounge

Kete platform mund ta perdorin te gjithe ata qe kycen ne chat nga telefonat mobil!
TheLounge eshte aktualisht me i perdoruri ne chatin Argetohu. Kompatibel per telefon dhe per pc!


Mibbit

Mibbit citohet si platforme e vjeter dhe qe perdoret me se shumti nga "te vjetrit"!


Regullorja

Magnam dolores commodi suscipit. Necessitatibus eius consequatur ex aliquid fuga eum quidem. Sit sint consectetur velit. Quisquam quos quisquam cupiditate. Et nemo qui impedit suscipit alias ea. Quia fugiat sit in iste officiis commodi quidem hic quas.

 • Ne publik perdorni vetem gjuhen SHQIPE ne privat cfar te doni!
 • Mos shenoni tekste teper te gjata - teper se 250 shkronja sepse bllokohen automatikisht!
 • Bisedat private mos i nxjerni ne publike!
 • Ndalohet perdorimi i nickave te pakuptimte, ofendues, provokues dhe politik!
 • Mos perdroni proxy ose firewall!
 • Jo flood - Shenim i shpejte ose i pakuptimte!
 • Jo klone - Lidhje me teper pseudonime (nikcname)!
 • Jo reklama te cfardo forme! (vetem LINK i youtube do tolerohet (por mos perseritet i njejti link 2 here)
 • Reklamimi i faqeve, profileve te Facebook, Skype, Twitter, Instagram, [email protected], Numra Telefoni etj. ndalohen!
 • Mos shenoni me shkronja te MEDHA ne publik!
 • Mos i perseritni te njejtat fjale/fjali radhazi!
 • Ne PUBLIK mos shenoni adresa te Skype, numra telefoni, email adresa apo informata personale!
 • Mos perdorni nicka te piste, prvokues, seksual, ofendues, politik, racist apo fetare!
 • Kerkesat per cyber sex ndalohen - nese dikush ankohen ju largoheni automatikisht!
 • Ndihma sociale apo kerkes per para/lek ndalohet!
 • Mos perdorni nicka te huaj - nese ata kan gabuar, ju mund te blloheni shkak perdorimit te atij nicku!
 • Kercenime, diskriminim, racizem, sharje dhe ofendime ndaj stafit, chatit ose chatuesve tjere ndalohet rreptesisht!
 • Mos shenoni nga nje fjale ne fjali, psh:
  • (Zemra123) tung
  • (Zemra123) si
  • (Zemra123) je?
  • (Zemra) pershendetje, si jeni?
 • Mos i ndani fjalet me pika, por leni vend te zbrazet: psh: mirdita.si.jeni?
 • Sqarim reth spamfilter-it:

  Mundohuni te mos shenoni tekste teper te gjata pershkak se ndodh qe disa here ato tekste te bllokohen nga chati autmoatikisht
  Bllokimi ndodh per shkak te reklamave te shumta dhe ndodh qe fjalite qe ju shenoni te permbajne te njejtat shkronja si ato te faqeve qe reklamohen si ne shembullin e meposhtem:
  (Zemra3251) qenke femer teper sexxxxyyy
  Kjo fjali do te bllokohet per shkak se ne kemi bllokuar perseritjen e shkronjes X, shkak faqeve XXX

  Rrjeti i Shqipet.Ch

  Perberja e stafit ne rrjetin AlbaChat Nje liste e plote e skuadres aktuale te stafit #staff ne serverin tone.

  Root Administrators

  DeviL

  Root Admin

  www.Zemra.org

  lord-x

  Root Admin

  www.Albalove.ch

  redbull

  Root Admin

  www.Argetohu.eu

  Network and Services Admins

  Armendz

  Services Admin

  HypErIoN

  Network Admin

  d-_-b

  Network Admin

  ^OO7^

  Network Admin

  Gv_StyLe

  Network Admin


  AdM|N

  Server Admin

  TheKinG

  Global Admin

  w00t

  Global Admin

  kaktus

  Global Admin


  SnIpEr

  U prefsh ne paqe

  18.08.2020

  Klikoni KETU per ti pare komandat e IRCop

  Shqipet.Ch: Aty ku flitet Shqip dhe vetëm Shqip!

  Qëllimi jonë është bashkimi i të gjithë Shqiptarevë në një rrjet të vetëm.

  Shqipet.Ch një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online.

  Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë.

  Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura.

  Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.

  Mijera përdorues ne ditë përdorin platformën Shqipet.Ch

  Miliona mesazhe shkembehen cdo vit në platformen Shqipet.Ch

  Na Kontaktoni

  Nëse keni problem në kyçje ose jeni të përjashtuar nga AlbaChat , dergoni arsyen qe lexoni, IP adresen si dhe nickun qe perdorni ne chat ne emailin tone info@zemra.org dhe ju lutemi shënoni detaje të sakta nëse pritni që t`ju përgjigjemi..

  Loading
  Mesazhi Juaj u dergua me sukses